[RegUserOnly][/RegUserOnly]Nyní si pbch (laco) pro vás připravil video s rozborem karet ze základní sady Pán prstenů, které se zaměřuje především na sféru Duchovní. Tato modrá sféra s trochou mystiky a nadpřirozena se vyznačuje především výškou síly vůle, jež dokáže třeba řešit efekty karet při střetnutí, karty zrad a jejich efekty odhalení, karet stínů a jejich efekty, dokáže opětovně připravovat postavy a pracuje s ohrožením hráčů, což znamená, že si jej můžeme pomocí duchovních karet snižovat a oživovat karty z odhazovacího balíka, dokonce je možné oživit i mrtvého hrdinu. V základní sadě jsou tři hrdinové, tedy konkrétně Eowyn, Eleanor a Dúnhere, jež vám věrný a skvělý přispěvatel videí pěkně vysvětlí a rozebere další karty z balíčku hráče. Nechť se vám jeho video opět zase líbí! 😀

Jak se vám líbí návod autora?

Sdílej kartu s přáteli !

  5 thoughts on “Sféra DUCHOVNÍ”

  1. Takže pre karty lokacii v suvislosti s kartami ako Stopar ze severu, zved od snezne (karty kt. pridavaju zetony na lokacie v oblasti odhalenia) atd. plati: neodchadzaju z hry bezprostredne po ulozeni prislusneho poctu zetonov stopy ALE TIEZ musia byt vyriesene prislusne efekty na karte lokacie (putovanie, reakcia…) ?

   1. Každá lokácia (aj v oblasti odhalenia) sa považuje za preskúmanú keď na ňu položíš príslušný počet žetónov postupu. Vtedy riešiš len efekty spojené s opustením hry.
    Myslíš nejakú konkrétnu kartu lokácie?

  2. Aha rozdeluje sa to v podstane. Neriesi sa Travel/Putovanie pretoze tam necestujeme prakticky ale efekt, ktory hovori o opusteni hry sa musi splnit (ako lokacie KD Prvni sal a pod.) Asi som ta ale nepochopil v diskusii kde si mi pisal, ze ked karta Rozcestie (KD 36) opusti hru “stylom stopara zo severu, zveda od snezne…”, neplati jej efekt lebo odide z hry (Povinné: Potom, co Rozcestie opusti hru ako prohledana lokace..). Len asi si myslel ten vrchny efekt: Dokud je Rozcesti v oblasti….
   A diki za upresnenie, ak tomu teda uz chapem 🙂

   1. Pri lokácii Rozcestie samozrejme jej efekt keď opúšťa hru je vždy treba splniť, či už je preskúmaná ako aktívna lokácia, alebo keď je preskúmaná v oblasti odhalenia. Ak ju preskúma stopár zo severu, zruší sa jej efekt, ktorý pridáva ohrozenie ostatným lokáciam v oblasti odhalenia s vlastnosťou dark (teda 1.efekt), lebo už nie je v hre.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.