[RegUserOnly][/RegUserOnly]Tentokrát se náš skvělý kolega pbch (laco) nezaměřil na dobrodružství z balíčku, jak je tomu pravidelně zvykem, ale představí vám zbrusu nové video z prostředí OCTGN, které je spíše zaměřené na rozbory karet ze sféry TAKTIKY a jejich možnosti využití při hře. Jelikož slovenský kolega v předešlých videích moc s kartami z této sféry nehrál a ani neví, jestli se k nim vůbec dostane, tak se rozhodl, že vám to vynahradí tímto novým příspěvkem. Takže nezbývá než popřát, ať se vám jeho nové video opět líbí 😀

 

Jak se vám líbí návod autora?

Sdílej kartu s přáteli !

  3 thoughts on “Sféra TAKTIKY”

  1. Zatím mi přijde sféra taktiky nejslabší-tedy co se týká karet co u nás zatím v češtině vyšly..

  2. Ako sa to vezme. Na solo hranie len s jednou sferou je to urcite slabota, ale pri hre viacerych hracov je ovela uzitocnejsia.

   Navyse neodnotil by som nic uprostred cyklu, kedze cyklus je designovany ako uzavrety celok, len je vydavany po castiach. Zrovna taktika dostane dve pekne karty v poslednom rozsireni tohoto cyklu (Return to Mirkwood – Navrat do Temnohvozdu) a v rozsireniach The Hills of Emyn Muil a The Dead Marshes pridu dvaja dobri hrdinovia (aj ked ten prvy sa uplatni len pri hre viacerych hracov, alebo ked sam hras s dvoma balickami).

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.